Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

Cengiz Aktürk abiye modelleri

Pek çok modacı, ülkemizde en yeni tasarımlar ile tanınmış hale gelirken, bunların arasında yer alan Cengiz AKTÜRK de, birbirinden farkı kıyafet tasarımları ile bayanların karşısında.

Düğün günlerinde, özel gün ve gecelerde, davetlerde tercih edilen abiye kıyafetler, Cengiz Aktürk abiye modelleri kapsamında olurken, oldukça şık ve kullanışlı görünmektedir. Tarzınızı yansıtması mümkün olan bazı tasarımlar ve modeller şu şekilde sizlere sunulabilir.

Kolsuz yuvarlak yaka

Göğüs dekoltesine önem vermeyen bayanların tercihlerinden olan bu model de, siyah ve mavi tonları kullanılmıştır. Kolsuz ve yuvarlak yaka tasarımı ile birlikte, zarif kesim abiye detayları, sizleri daha şık ve modern gösterebilecektir. Elbette ki yaka kısmında bulunan siyah dantel detayları da unutulmazken, daha çekici ve gösterişli bir model haline getirilmiştir.

Kemer ve yaka detaylı

Siyah bir model de, yine yuvarlak yaka kesimi uygulanmış olurken, yaka ucunda ve bel kısmında kullanılan şerit, modele açıklık kazandırmıştır. Bu renk tonu ile modelin ön plana çıkmasını sağlarken, kemer detayı da gayet şık görünmesinde yardımcı olmuştur.

Omuz dekolteli modeller

Elbette ki yazın sıcak gecelerinde, daha ferah ve dekolteli abiye kıyafet tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Omuz dekoltesi ve etek kısmında kullanılan tül kumaşlar ile sizlere yardımcı olan bu modellerde, mavinin en güzel tonları sizlere eşlik edebilecektir. Tüm detaylar ve diğer modeller için, görsellerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir