Beyaz Pantolon İçin Kombine Önerileri

Beyaz pantolonlar her zaman için özellikle de giyim konusunda riskli seçimlerdir. Beyaz kot pantolonlar her zaman için giyim konusunu zorlamış olsa da, üzerine doğru renkler eklendiği anda güzel ve şık görüntüler oluşturabilirsiniz. Bu sebeple beyaz pantolon seçimini yaparken ince eleyip sık dokumanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Genellikle beyaz pantolon tercihleriniz de skinny tarz pantolonları tercih etmeniz iyi olacaktır. Çünkü çoğunlukla sokak modası ve gece modasında artık en çok tercih edilen kotlardan birisi skinny kotlar olmaya başlamıştır. Bu durumlara ek olarak kısa pantolonlar ile geçmiş yıllarda en fazla giyilen pantolon tarzlarından birisi olan ispanyol paça pantolonlar da artık yeni trend modalara dahil olmaya başladığını da görebiliriz. Özellikle de vintage modası denilen eski tarz giyimler sokak modasına hakim olmaya başladı. Son zamanlarda salaş ama bol olmayan giyimler gençler arasında ve özellikle de genç kızlar arasında çok tercih edilen kombineler içerisinde.

Bu kombineler tabii ki çeşitlilik olarak son dönemdeki giyim ve kuşam uyumu ile paralel gitmektedir. Bilindiği üzere bu tarz kombineler de beyaz ile kırmızı baz alınır. Bu renklerin genel olarak tercih edilmelerinin de sebebi uyumlarının iyi seviyede olmasıdır. Tabii ki turuncu renklerinde uyumlarının iyi olduğunu da söyleyebiliriz. Takılar olarak da renkli olanlar giyiminiz ile uyum gösterecektir. Kış aylarında ise mat giyim sizin için zorunluluk değildir. Bu tarz düşüncelerden sıyrılmanız da gereklidir. Yeni model tasarımlar sizler için birçok seçenek sunuyor. Tabii ki eski modeller hem seksilik hem de giyim konusunda yeni modellerden daha iyi durumda, ve eğer ki vintage tarzı giyimi de isterseniz birçok seçenek mevcut. Özellikle metalik renklerde olan modeller uyum yelpazesi olarak üst seviyelerde. Birçoğu da sokak modasının trendleri arasında.

Örnek verecek olursak beyaz jeans pantolon ile güzel bir mavi bluz kombinesi, size gece boyunca müthiş bir şıklık katacaktır. Bluzunuzun dantel olmasına önem vermelisiniz. Ayrıca renk yelpazesi olarak da, jeans ile güzel polo yaka veya v yaka tişörtlerin de kombineleri iyi düzeyde olacaktır. Gece boyunca çekiciliğinizi arttırmak istiyorsanız siyahı tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir